Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Dear Diary by Death -by sunrise

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Dear Diary by Death -by sunrise Empty Dear Diary by Death -by sunrise Sub Jan 29, 2011 12:25 pm

Mi$$_Cupcake

Mi$$_Cupcake
Pisac
Pisac

Otvorila sam jos jednu temu posto je ova samo za moje price i pesmice a ona je za knjigu,nadam se da ne smeta Very Happy Evo jedne moje pesme xD

Blame you



You killed everything in me
And it is not important to you
with the second you kiss her ..
All I gave what I had
After thet you know the other bend
Is only sadness for the end
I loved you so hard
It is able to see any one
but I was blind for one thing
Its the phrpes the women can bring
I was a naive little girl
That you all believe
Well you love whit heart of stone
Late I discovered the real truth
Thet Anyone none


Ref:

Do not tell me I love you
Because your words are false too
Because you're guilty of blame you
Do not tell me what is the truth
You burn me to the ruth
Blame you......(3X)
And know we standing hear
My tear fall to the ground
I break the wall
And teen us apart
I gees im not thet smart
Pleas walk away
leaw me too my toths
if you hawe the gotsh
We don't hawe the time
Sow thell me white you got
Don't tell me i'm gillty
Because we bout know to
Blame You(3X)
______________________________
Break your heart


1.I cannot change what I've done
I cannot say what I said.
I know that what I'll do
I don't wanna be bad.

ref:I don't wanna break your heart
I must go and walk away.
Even you tell to me 'please don't go'
I just wanna go too far way.
Please,don't do that
no,not this day,okey?

2.It doesn't matter whats hurt me
I just must be so strong.
I shouldn't say this but
It doesn't matter whats wrong.

ref:-//-

3.I couldn't tell to you
really who I am,nothing same.
Because that can hurt you
really I haven't any name.

Help me and find me
then I'll become that I wanna be.

ref:-//- -2x
_________________________________
1.You need help
you can call me.
You need comfort
you can trust me.
I will always hearing you
I will always be with you.

ref:In the hardest moments
I'll be with you.
Everywhere and in any time
I'll be with you.
I'm sorry when I disappoint yourself
but you are in me on half.

2.You are my best friend
and I promise I never leave you on the floor.
I'll be with you till the end
and I give to you what ever more
just open my door.

ref: -//-

Always with you
with my true friend
with you,I ever help you!!!
______________________________________
Be strong

1.I know how it hurts
and how your heart crack.
It's not easy for yourself
but I can't to you come back.
You hurt me so much
but you didn't leave the track.
I must live without you
I can't have you behind.
I know,hard is the truth
but you didn't other find.

ref:I must be so strong
what's ever gonna wrong.
I can't to you ever belong
no,not too long...
What about the pleace which was our home
where we were never alone?
Like it's knock down
where is that our town.

2.I know how it hurts
and how your heart crack.
It's not easy for yourself
but I can't to you come back.
You hurt me so much
but you didn't leave the track.
I must live without you
I can't have you behind.
I know,hard is the truth
but you didn't other find.

ref:I must be so strong
what's ever gonna wrong.
I can't to you ever belong
no,not too long...
What about the pleace which was our home
where we were never alone?
Like it's knock down
where is that our town.

2Dear Diary by Death -by sunrise Empty Re: Dear Diary by Death -by sunrise Sub Jan 29, 2011 7:03 pm

Daphne Zoë Moon


Tears and Light
Tears and Light

Svidja mi se, bas je lepo Very Happy Naklepsa mi je ova poslednja, "Be Strong", Smile

3Dear Diary by Death -by sunrise Empty Re: Dear Diary by Death -by sunrise Sre Feb 09, 2011 12:54 pm

IlluminatedOwl

IlluminatedOwl
Game of Thrones
Game of Thrones

Super su Smile

Odgovaraju nekim rock bendovima \m/(>_<)\m/

https://over-the-rainbow.forumsr.net

4Dear Diary by Death -by sunrise Empty Re: Dear Diary by Death -by sunrise Sre Feb 09, 2011 1:32 pm

Звездино дете♥

Звездино дете♥
Colored by the Sun
Colored by the Sun

Ekstra. aa-a? aplauz

5Dear Diary by Death -by sunrise Empty Re: Dear Diary by Death -by sunrise Sre Feb 09, 2011 10:19 pm

Mi$$_Cupcake

Mi$$_Cupcake
Pisac
Pisac

Jedna moja prica Very Happy

-Love The Way You Lie-



Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright
Because I like
The way it hurts
Just gonna stand there
And hear me cry
But that's alright
Because I love
The way you lie
I love the way you lie
I love the way you lie







____________________________________________________________________________



Pogled,dodir,tama.Pogledala je jos jednom u sobu oko sebe,nije videla nista osim zamucenopsti u njenim ocima.
Osetila je neciju ruku oko struka i odgurnula je,jako.Pobegla je iz kreveta,besna,sto je uopste lezala kraj coveka kog je nekad volela,a kome ona jednostavno ne znaci nista?Odgurnula je te misli,koje su je gusile.Pogledala je u
slomljeno ogledalo svog ponosa.




Bol?Da li to oseca?Ne,osecala je,nista.Ono nista ju je obuzimalo sa svakim pokusajem njenog slomljenog i krhkog tela
da pokusa da se bori i udahne vazduh,da ga prozivi kao dobrog i osvezavajuceg,a ne kao zagusljivog i ruznog rezanja kroz njeno grlo?Nocne more isprane gorkim suzama.Noci za pamcenje i noci za gadjenje.Kome je to potrbno?Da se oseti zivom?Ne,nema vremena za gubljenje na te misli.Nadala se da ce preboleti,naci nacin da se pobrine da se to ogledalo ponovo popravi da ponovo ona bude ONA,a ne neko drugo,sada vec izmuceno bice,bice uplaseno od stravicne istine!

______________________________________________________________________

Bol,glavobolja,samoca.Okrenuo se ka sporednoj strani svoje licnosti.Koliko je pogresio?Devojku koju voli povredjuje a da to ponekad i ne shvata?Koliko li to nju boli?Nije imao pojma.On je samom sebi bio vazan,ali to nije ispravno,to ne valja.Svakim njenim jecajem njegovo srce pukne,samo jednim otkucajem!Noci u kojima su se voleli,disali jedni pored drugog.Povlaceci zavese svoje proslosti,shvati da im je toliko bilo lepo.Zaplace,tiho.Ne zeli da ona zna da mu nedostaju ti trenuci.Sedeli bi napolje,radovali se danu,delili slatke reci i osecanja.Ponekad ne bi nista govorili,
samo bi im poljubci bili dovoljni da razdele par stiha.



Gurnuo ju je blize zidu,nanoseci joj bol,a da tog nije ni svestan.Lupio bi joj samar,osecajuci veci bol nego sto ga je ona osecala.Pala bi na vrata i gledala ga odozdole,pokazujuci suzama koliko ju je povredio.Cak i sa razmazanom sminkom,lepota nije bezala iz nje. Deo nje jos uvek ostaje,i rusi mu koncentraciju.
-Ostavljam te Tome!
Viknula bi,drhtavim glasom.Pogledao ju je kako bezi ka vratima spavace sobe,kako brzo ulazi u nju i lupa vratima,zakljucavsi ih.Pokusavao sam da udjem u sobu,ali jebena kvaka nije dozvolila da otvorim.Gurnuo sam ih,svom silinom sa druge strane,levom i najacom stranom svoga tela.Razvalio sam ih iz sarki,i gledao torbe koje su bile pune,skoro do vrha.Rasirio sam ruke,ocekujuci da ce mi uleteti u zagrljaj kao i svaki put kad je rekla da odlazi.Ovoga puta me je zaobisla.Iznerviran,povukao sam razvaljena vrata i krenuo ka njoj.Torbe su stajale na trotoaru,gledao sam je kako uzima jaknu.
-Kali,daj vrati se.Pokupi stvari sa trotoara,molim te!
Viknuo sam joj.Nista.Samo je pogledala u mene kao uplaseno kucence.Uhvatio sam je za ruku i povukao ka sebi.
-Daj,znam da nekad kazemo stvari koje ne mislimo.Volim te,ti to znas Kali!Volim te,i uvek jesam.Nekad te povredim a da toga nisam ni svestan!Oprosti mi,trazim samo jos jednu sansu!
Nije mu verovala ni rec!Suze nakvasise lice i ona mu se po ko zna koji put preda.Obuhvatio ju je oko struka dok mu je ona stezala majcu.Njegove usne su je samo okrznule,pa su onda malo jace pritisnule njene,budeci onu staru strast.Polako je jezikom presao preko donje usne,dok joj je palcem pritiskao tackicu na njenoj bradi.Uzvratila mu je zesce,svom silinom je gurnula njegov jezik svojim jezikom,sputavajuci ga,dok je pokusavao da se probije.Poljubcima je obisao krug oko njenog vrata,zaustavljajuci se na njenoj kljucnoj kosti.Rukom ju je dotakla zategnuti misic na
levoj ruci,a onda jegodicama na prstima,slala mu jezu niz celo telo.Pritisao je saku na njene grudi,gurajuci je na krevet.
Polako joj je skinuo jaknu,dok je ona vukla njegovu donju usnu,sisajuci je.Polako je rukama krenuo ka njenim farmerkama,otkopcavao ih je dok mu je ona otkopcavala dugme po dugme sa njegove crvene karirane kosulje.
Usao je u nju polako,gledajuci je kako se uvija u njegovom narucju.Stavila mu je ruke oko vrata,spustajuci njegovu glavu na njene grudi.Njegov vreo dah,slao joj je pulsirajuce signale kroz njeno telo.Uzdah,jecaj,sreca.Podigao ju je kod uzglavlja kreveta,dok su im se usne ponovo dodirivale.Znoj je kapljao sa njihovih tela,oznojenih,uzarenih i izgorelih od strasti.Legla je pored njega,pustajuci ga da je dodirne.Shvativsi njegovo otezalo disanje kao to da je pao u san,ona sklopi oci i u tami zamisli nebo i rece tiho da su joj se te reci nezno prelile preko ustiju:
-I love the way you lie!

6Dear Diary by Death -by sunrise Empty Re: Dear Diary by Death -by sunrise Sub Feb 12, 2011 12:31 am

Mi$$_Cupcake

Mi$$_Cupcake
Pisac
Pisac

Real friends never leave each other, never part. They just sometimes sit silently, deep inside each other's heart saying, "I'm here when you need me."

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu