Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Velike promene

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Velike promene Empty Velike promene Ned Jan 30, 2011 3:20 pm

IlluminatedOwl

IlluminatedOwl
Game of Thrones
Game of Thrones

Pod ovim, velike promene, mislim na selidbu, premeštanje u drugu školu ili polazak u srednju. Ako ste do tada bili zajedno u odeljenju, a sada idete u različite škole, smerove nastaje problem.

Da li ste nekada bili u toj situaciji? Može li prijateljstvo ostati isto?

https://over-the-rainbow.forumsr.net

2Velike promene Empty Re: Velike promene Ned Feb 06, 2011 6:54 pm

D!rty Little $ecret

D!rty Little $ecret
Love and Moonlight
Love and Moonlight

Nisam bila u sličnoj situaciji ali jedna od mojih najboljih drugarica jeste. tužan Preselila se u drugi grad i to nam je jako teško palo i ako smo znali da ćemo je viđati skoro svakog vikenda i svakog raspusta.To nije promenilo naš odnos i dago mi je zbog toga. Very Happy A što se tiče polaska u srednju o tome ne smem ni da razmišljam.Mnogo će mi to teško pasti prvenstveno zbog toga što neke od njih možda više neću ni videti,neće više biti dana kada ćemo ustati i biti sigurni da sledi još jedno zezanje u školi,smeh i radost.Tada ćemo se viđati samo preko raspusta a sa nekima i preko vikenda...stvarno mi je mnogo teško zbog toga,a inače ja sam za svoje prijatelje jako vezana.

3Velike promene Empty Re: Velike promene Ned Feb 06, 2011 6:58 pm

IlluminatedOwl

IlluminatedOwl
Game of Thrones
Game of Thrones

Ja sam bila u toj situaciji.. Zapravo sada jesam. Iako idemo u istu školu, više ne viđam moje drugarice toliko. :/
Promenile smo se, svaka je našla svoje društvo, neke nove zanimacije i slično. Iako s eviđamo kada god stignemo opet nije sve kao pre.. Ne znam ni d ali će ikada biti tužan

https://over-the-rainbow.forumsr.net

4Velike promene Empty Re: Velike promene Ned Feb 06, 2011 7:04 pm

D!rty Little $ecret

D!rty Little $ecret
Love and Moonlight
Love and Moonlight

Čula sam dosta sličnih priča kao što je tvoja,ali kad pomislim da bi to moglo da se desi i meni i mojim najboljim drugaricama meni to dođe nezamislivo,mada ko zna...

5Velike promene Empty Re: Velike promene Ned Feb 06, 2011 7:06 pm

Mi$$_Cupcake

Mi$$_Cupcake
Pisac
Pisac

Bila sam dosta puta u toj situaciji.Stvarno teško pada kada shvatite da se morate odvojiti od neke drage osobe.Ja sam sa nekima još uvek u kontaktu a neki se i ne trude čak ni da pozovu i to ponekad ume da zaboli.Nedostaju mi neki posebni ljudi koji su se odselili!Izgubila sam drugaricu predprošle godine,imala je smrtonosni moždani udar ! ! ! ♦Black♦Betty♦

6Velike promene Empty Re: Velike promene Ned Feb 06, 2011 7:22 pm

D!rty Little $ecret

D!rty Little $ecret
Love and Moonlight
Love and Moonlight

Jaoj žao mi je zbog toga zaista ali ja u neku ruku mogu da te razumem jer sam ja izgubila druga ove godine,nije mi bio bog zna koji drug ali opet drug je drug tako da znam kako ti je. ♦Black♦Betty♦

7Velike promene Empty Re: Velike promene Ned Feb 06, 2011 7:50 pm

Mi$$_Cupcake

Mi$$_Cupcake
Pisac
Pisac

D!rty Little $ecret ::Jaoj žao mi je zbog toga zaista ali ja u neku ruku mogu da te razumem jer sam ja izgubila druga ove godine,nije mi bio bog zna koji drug ali opet drug je drug tako da znam kako ti je. ♦Black♦Betty♦
Ali ipak je drug,zar ne? ♦Black♦Betty♦ Žao mi je..........

8Velike promene Empty Re: Velike promene Pon Feb 07, 2011 1:01 am

D!rty Little $ecret

D!rty Little $ecret
Love and Moonlight
Love and Moonlight

Eto barem se razumemo. tužan Da li možeš da razgovaraš malo sa mnom o tome,samo ako ti nije teško jer razumeću ako jeste?

9Velike promene Empty Re: Velike promene Pon Feb 07, 2011 1:13 am

Mi$$_Cupcake

Mi$$_Cupcake
Pisac
Pisac

D!rty Little $ecret ::Eto barem se razumemo. tužan Da li možeš da razgovaraš malo sa mnom o tome,samo ako ti nije teško jer razumeću ako jeste?
Naravno da mi nije teško.Ja sam se onesvestila taj dan kad sam čula vesti,dal mi veruješ da sam pala u depresiju?Mnogo je bolelo ♦Black♦Betty♦

10Velike promene Empty Re: Velike promene Pon Feb 07, 2011 1:28 am

D!rty Little $ecret

D!rty Little $ecret
Love and Moonlight
Love and Moonlight

Razumem te,ne baš u potpunosti ali te zaista razumem. tužan Ja ne znam šta bih da se to desi nekome od mojih najboljih drugova,tebi svaka čast. rukujmo se A jel tebi to baš bila naj drugarica ili kako...? Plače

11Velike promene Empty Re: Velike promene Pon Feb 07, 2011 1:30 am

Mi$$_Cupcake

Mi$$_Cupcake
Pisac
Pisac

D!rty Little $ecret ::Razumem te,ne baš u potpunosti ali te zaista razumem. tužan Ja ne znam šta bih da se to desi nekome od mojih najboljih drugova,tebi svaka čast. rukujmo se A jel tebi to baš bila naj drugarica ili kako...? Plače
Jedna od najboljih,znamo se od malena,bila je starija od mene samo 15. minuta.Rođene istog dana ♦Black♦Betty♦ ♦Black♦Betty♦ ♦Black♦Betty♦

12Velike promene Empty Re: Velike promene Pon Feb 07, 2011 1:43 am

D!rty Little $ecret

D!rty Little $ecret
Love and Moonlight
Love and Moonlight

Joj stvarno tužno...nadam se da te ne rastužujem opet ovim. ♦Black♦Betty♦ ♥️

13Velike promene Empty Re: Velike promene Čet Apr 07, 2011 1:40 pm

UnLoVeD pRiNcEsS

UnLoVeD pRiNcEsS
Pisac
Pisac

Ja nisam bila u takvoj situaciji.
ZNam da ce MIlos mozda da ode sa folklora, da promeni KUD, ali da se to desi, ja idem sa njim i ne zanima me sta ce ko da misli.

http://gossip-girl.forumsr.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu