Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Odabrano

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Odabrano Empty Odabrano Pet Dec 02, 2011 6:11 pm

IlluminatedOwl

IlluminatedOwl
Game of Thrones
Game of Thrones

Odabrano

Odabrano Box-icon

Dragi članovi,
Na portal je dodat novi odeljak pod nazivom "Odabrano".
Svake nedelje će neko od članova tima prečešljati forum
i odabrati par tema i postova koje će onda stajati istaknute na portalu.
Da bi tema bila izabrana ona mora biti zanimljiva, intrigantna i diskutabilna,
a da bi post bio izabran on mora biti lepo napisan, dugačak, sadržan i zanimljiv.
Dakle, ako želite da i vaše mišljenje bude istaknuto na portalu gde će ga pročitati više ljudi,
znate šta vam je činiti. :3

Nadam se da vam se dopada ovaj novitet.
Uživajte!
maca

https://over-the-rainbow.forumsr.net

2Odabrano Empty Re: Odabrano Pet Dec 02, 2011 6:14 pm

IlluminatedOwl

IlluminatedOwl
Game of Thrones
Game of Thrones

Prva nedelja

Odabrane teme

Odabrano 1

Osećanja na papiru
Snovi i sanjanja
Najlepše uspomene
Idolizam
Budućnost
Prijateljstvo jače od ljubavi?
Ljubav na daljinu?
Razum ili srce?
Muško ženska prijateljstva

Odabrani postovi

Odabrano 2

Samopouzdanje
Mi$$_Cupcake ::Ja verujem u sebe!Kad kazem odustajem,tek tada pocinjem da se borim Very Happy
Samopouzdanje....Mnogi ga gube i zbog toga prave jako velike greske,samopovredjuju se i ostale sitnice.Osobe izgubljenog samopouzdanja se obicno zatvore u sebe i stvore jako veliki zid oko sebe i posle ne zele vise da se druze nisakim,meni je to tuzno i jako glupo...Ljudi dajte lepi ste zdravi,pravi trebate malo vise da cenite sebe.Ja sebe volim bas takvu kakva jesam....Ako se nekom ne svidjam njegov problem! Andjelak

Popularnost
Countless Error ::Zavisi sta se smatra popularnoscu, ako je to ko duze moze da pije, a ostane priseban, ko pravi budale od drugih, a samim tim i od sebe, ako je to ismevanje drugih samo zato sto imaju dobre ocene i ne provode svoje vreme u gradu po clubovima do 6h ujutro, ako su Air Max i Dolce&Gabana ono sto odlikuje popularne ljude, ako menjas sebe da bi se dopao drustvu i bojis se da kazes sta stvarno mislis jer ce te tada odbaciti, ako je to definicija populranih ljudi, onda kazem "Ne, hvala!".

D!rty Little $ecret ::Za mene biti popularan ne znači da se ponašaš kao kraljica sveta i da se svi okreću za tobom samo zato što si bogat/bogata ili zato što manipulišeš ljudima. -.- Za mene biti popularan znači biti voljen.Jednostavno da si poznat po dobrim delima i prijatnom i društvenom odnosu.Što se mene tiče ja sebe smatram popularnom,ne nešto preterano ali većina njih zna ko sam a sad kako me drugi doživljavaju to ne znam i ne zanima me nešto preterano,ja znam ko sam i šta sam i to mi je dovoljno.

https://over-the-rainbow.forumsr.net

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu